İçeriğe geç

Kırılan Baza Tamiri

baza tamiri yapan yerler

Kırılan Baza Tamiri, yaşam alanlarınızda kullanmış olduğunuz bazalarınız genel olarak taşıma sırasında ortaya çıkan düşme, kırılma, darbe görme gibi durumlarında çeşitli yerlerinden onarıma ihtiyaç duyulmaktadır.
Günümüzde kullanılmakta olan yüzlerce farklı model mobilyalarınızın çizilme, kırılma ve darbe almaları durumlarında yenilerini bulmak maalesef çok zor olmaktadır.


Baza makası tamiri, Mobilya Tamiri, Mobilya Tadilatı, Kimi durumlarda mobilyanızda oluşan küçücük bir kırık veya çatlak, tamiratı baştan onarılmadığında, başlangıçtaki küçük hasar buyuk maliyetlere yok açmaktadır.
Mobilyalarınızın farklı olması ve kırılması durumunda, Baza Tamiri Ustası , servislerimiz bu duruma çözüm olarak her marka ve model lake, cilalı, laminant, masif, deck mobilyalarınız için kırık ve kopmaları onarıyoruz.
Tamir ettiğimiz mobilyalarınızın sadece görünen yerlerini değil gelecekte hasar çıkarmaya yönelik olacak diğer parçalarınıda gözden geçirerek ufak onarımlarda bulunuyoruz. Böylelikle mobilyalarınız eski görümüne kavuşmakla birlikte, gelecekte tekrar kırılmaya yol açmaması için bakımlarınıda yapmış bulunuyoruz.

kırılan baza tamiri
kırılan baza tamiri

Baza Makası Tamiri

Bursa’nın her noktası için baza tamiri, mobilya montaj, mobilya tamiri ve mobilya kurulum hizmeti sunuyoruz. Gerçekleştirdiğimiz tüm çalışmalar garantili olarak uzman kadromuz eşliğinde ele alınmaktadır. Bulunduğunuz adresi itibariyle gezici servis araçlarımız üzerinden kısa zamanda ulaşmaktayız. İki veya üç kişilik ekibimiz yönetimi ele almakta ve kısa sürede çalışmalara tamamlamaktadır. Bazalarınızı yeni bir odaya taşımak, baza tamiri, baza makası değiştirme desteği ya da yapı marketlerden aldığınız yeni mobilyalar için kurulum desteği elde edebilirsiniz. Aynı zamanda olası sorunlar karşısında tamirat desteği güvenli şekilde sağlanmaktadır.

Kurumsal Hizmet

Kurumsal hizmet anlayışıyla verdiğimiz Bursa kırılan baza tamiri konusunda bize güvenebilirsiniz. Her türlü marka ve modeldeki mobilyalar için hizmet sağlıyoruz. Eşyalarınız güvenli şekilde ve zamanında montaj edilir. Üstelik bizimle irtibat kurduğunuz andan itibaren mobilyalarınız hakkında bize detaylı bilgi sunabilirsiniz. Böylece fiyat konusunda bilgi alabilir ve buna göre hizmet elde edebilirsiniz.

Daha yüksek maliyetten kurtulmak için mobilyalarınızın farklı noktalarında meydana gelmiş hasarlar kısa süre içerisinde düzeltilir. Ayrıca bireysel olarak gerçekleştiremediğiniz ve zorlandığınız kurulum konusunda da ne zaman isterseniz hizmetinizdeyiz.

Baza Tamiri Servisi

Eğitimli ve uzman ekibimiz eşliğinde kırılan baza tamiri tamamen profesyonel bir anlayışla mobilya montaj hizmeti sunmaktan memnuniyet duyarız. Günün 24 saati boyunca verdiğimiz hizmet doğrultusunda bizimle iletişim kurabilirsiniz. Eşyalarınızın sayısı fark etmeden ne kadar çok olursa olsun montaj desteği sunuyoruz. Hiçbir sınırlama bulunmadan uzman kadromuz bünyesinde kurulum garantili şekilde gerçekleştirilir.

Talep ettiğiniz kırılan baza tamiri ihtiyaçlarınız doğrultusunda eğitimli ve uzman kadromuz ile kaliteli destek sağlıyoruz. Hızlı ve güvenilir çalışmalarımız size vakit kaybettirmeden kısa sürede kurulum, mobilya tamirat ve montaj çalışmalarını kapsamaktadır.

Baza Mekanizması Montajı

Baza mekanizması montajı yapmanız için bu işte epeyce çalışmış olmanız tecrübe sahibi olmanız gerekir. Nihayetinde bir usta koaly yetişmiyor bu iş için emeğimizi ve yıllarımızı harcıyoruz. Birçok baza mekanizması çeşiti bulunmakta ve bazı markalarda bu mekanizmaların 2 delik arasındaki ölçüler bazanın civata deliklerini karşılamamakta. Bu gibi durumlarda uygun bir baza mekanizması arayışına girmekteyiz. Bulamadığımız takdirdi elimizde mevcut mekanizma delik ölçüleri ile bazanızın metal kısmına civata deliği açarak montaja uygun hale getirebiliyoruz.

Uygun Fiyatlarla Bursa Marangoz Hizmeti

Bütçenize uygun fiyatlar üzerinden Bursa marangoz konusunda bize güvenebilirsiniz. Bursa bölgesinin her noktası için baza tamirat, baza tamiri, mobilya tamirat, mobilya kurulum ve montaj desteği sunmaktan memnuniyet duyarız. Tüm farklı işlemler için akılcı çözüm yöntemleri üzerinden işlemleri kısa sürede tamamlamaktayız.

Hizmet anlayışımız Bursa’nın bütün farklı mahallelerini kapsamaktadır. Eşyalarınızı başka bir odaya almak istediğinizde ya da yapı market üzerinden mobilya satın aldığınızda kurulum ve montaj için bizi arayabilirsiniz. 2 veya 3 kişilik ekip üzerinden garantili olarak, her türlü çalışmaları profesyonel bir anlayışla sunmaktan memnuniyet duyarız.

Baza tamiri yapan yerler,

baza tamir ustası,

bellona baza tamiri,

istikbal baza tamiri,

doğtaş baza tamiri,

yataş baza tamiri,

baza makas tamiri,

kırılan baza tamiri,

baza suntası değişimi,

baza tamiri bursa,

en yakın mobilya tamircisi,

en yakın baza tamiri ustaları

hizmetlerimizde bizden destek alabilirsiniz irtibat numaramız -> Hüseyin Usta 0539 891 10 44

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

<strong>HEMEN ARAYIN