İçeriğe geç

Merhabalar, ismim Hüseyin Bursa’da yıllardır Osmangazi’de baza tamiri hizmetinin yanı sıra mobilya tamiri, mobilya montajı, mobilya kurulumu hizmetleride vermekten memnuniyet duyarım baba mesleği olan bu işimi severek yapıyorum. Bursa’da Hüseyin Usta ismini duyurmak tek gayem.

Osmangazi Baza Tamir Ustası

Osmangazi baza tamiri, Mobilya Montajı firması, Bursa ilinin her bölgesinde tüm müşterilerine hizmet sunabilmek adına kesintisiz bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir.

 

nilüfer baza tamiri ustası
Osmangazi baza tamiri ustası

Bursa’da yer edinen Baza Tamiri şirketi, muhtelif bölgelerde baza tamir, kırılan baza tamiri ve montajlama çalışmalarını sürdürmektedir. En azca 10 yıllık deneyime sahip olan mensupları ile beraber şirket bütün hizmetlerini başarıya ulaşmış bir biçimde tamamlamaktadır. Bazalarınız model veya markaları ayrım etmeden çalışanlar istek edilen işlemleri gerçekleştiriyor. Bu bağlamda firma tarafına sağlanan geri dönütlerde %100 alan kişi memnuniyetinin görüldüğü belirtilmektedir. Üstelik sıfır hata ile tüm baza tamiri ve onarımı da müşterilere vaat edilmektedir.

Bursa’nın hemen hemen her ilçe ve mahallesine hizmet sağlayan şirketimiz, uzun yıllardır çalışmalarını kusursuz bir şekilde devam ettirmektedir. bazaların boyutu, modeli veya ebatlarına bağlı olarak şirket tarafından ekip mensupları gönderilir. Müşteri montajlama siparişinin arkasından ortalama olarak 6 saat, 1 gün yahut 2 gün içinde ekip personelleri belirtilen adrese gelerek mobilyalar için lüzumlu olan işlemleri tamamlamaktadır.

Baza Tamir ve Kurulum Randevusu


Baza kurulum ve onarım işlemlerinde müşterilerin öncesinde şirket ile iletişime geçerek randevu alması gerekmektedir. Bunun için https://bazatamiribursa.com adresine girmek yeterlidir. Firmanın online internet adresinde müşterilerin randevu alabileceği muhtelif iletişim adresleri yer almıştır. Dileyen kişiler firmanın telefon adresi üzerinden arama gerçekleştirebilir, dileyenler ise direkt olarak Whatsapp üzerinden de randevu oluşturabilmektedir. Bu esnada ev ve ya büro adresinin net bir biçimde belirtilmesi önemlidir. Aynı zamanda mobilya işlemlerinde uygulanacak işlemlerin evvelinde netleşmesi açısından müşteri tarafınca bilgilendirmeler yapılması icap eder. Bu sayede ustalaşmış usta ekipleri en geç 2 gün içerisinde belirtilen adrese ulaşım yaparak işlemleri gerçekleştirmektedir. Tamir veya kurulum işlemleri tamamlandıktan sonrasında müşteriler firmaya elden nakit olarak ödeme sağlayabilirler.

Baza Makası Tamiri Hizmetleri


Baza makası tamiri işlemleri oldukca ince iş gerektiren ve eksiksiz bir şekilde yapılması mühim olan bir süreçtir. Firmanın birbirinden deneyimli olan ustaları tarafınca en iyi hizmet sağlanmaktadır. Baza Tamiri ustalık gerektiren bir iş olduğu için işi şansa bırakmak zaman zaman kötü sonuçlara yol açabilir. Bu nedenle alanında deneyim sahibi olan ustalar ile iş birliği yapmak oldukça önemlidir.

Baza Tamiri firması oldukca geniş bir skalada müşterilerine hizmet sağlamaktadır. Mobilya montajı, kurulum ve tamirinin bir arada olması firmanın diğer işletmeler arasından sıyrılmasına niçin olan en önemli özelliğidir. Aynı zamanda bu alanda oldukca ustalıkla emek harcamalar meydana getiren çalışanlara yer vermesi de şirketin kalitesini ve standartların üstünde olmasını göstermektedir.

Tekzen, Evidea, Bauhause, Koçtaş ve İkea markalarının mobilya montajı sağlanmaktadır. Aynı zamanda özel mobilya markaları için de şirket çalışmalarını sürdürüyor. Bu süreçte emek verme kadrosunun gerçekleştirdiği hizmetleri aşağıda maddeler halinde sıraladık.

Bellona Baza Tamiri,
İstikbal Baza Tamiri,
Doğtaş Baza Tamiri,
İkea Baza Tamiri,
Yataş Baza Tamiri,
Kırılan Baza Tamiri,
Baza Makası Tamiri,
Baza Sunta Tamiri,

Baza Tamiri,

Baza Tamiri Bursa,

Baza Tamiri Yapan Yerler,

Baza Tamiri Yapanlar,

Baza Tamiri Ustaları,

Baza Tamircis

Yukarıda belirtilen mobilya alanlarında şirket, montajlama, kurulum ve onarım çalışmalarını başarıya ulaşmış bir halde sürdürmektedir.

nilüfer baza tamiri

Baza Sunta Değişimi

Çeşitli sebeblerden dolayı bazanızın suntası kırılabilir. Kırılan sunta yatakta çökmeye sebeb olur ve rahatsız eder. Baza sunta değişimi için bize ulaşın.Çeşitli sebeblerden dolayı bazanızın suntası kırılabilir. Kırılan sunta yatakta çökmeye sebeb olur ve rahatsız eder. Baza sunta değişimi için bize ulaşın.

Baza Makas Amortisör Değişimi

Çocukların yatakta zıplaması, yetişkinlerin bazaya çıkması gibi nedenlerden dolabı baza mekanizmaları bozulabilir. Bize ulaştığınız takdirde kırılan baza makasını kaliteli kalın sac tan yapılma uzun ömürlü makas ile değiştiriyoruz.Çocukların yatakta zıplaması, yetişkinlerin bazaya çıkması gibi nedenlerden dolabı baza mekanizmaları bozulabilir. Bize ulaştığınız takdirde kırılan baza makasını kaliteli kalın sac tan yapılma uzun ömürlü makas ile değiştiriyoruz.

Baza Ayak Değişim

Kırılan baza ayağınızı yenisiyle değiştiriyoruz veyahut var olan baza ayaklarınızı daha yüksek bir ayakla değiştirerek altının silinebilir hale gelmesini sağlıyoruz.Kırılan baza ayağınızı yenisiyle değiştiriyoruz veyahut var olan baza ayaklarınızı daha yüksek bir ayakla değiştirerek altının silinebilir hale gelmesini sağlıyoruz.

Baza Emniyet Kilidi

Baza emniyet kilidi oldukça önemlidir. Bazanız açık konumdayken emniyet kilidini kullanmaz iseniz birden aşağı düşme şansı yüksektir. Çocuklarımız açısından emniyet kilidini kullanmak çok önemlidir bazayı emniyet kilidini takmadan açık konumda bırakıp gitmeyin.Baza emniyet kilidi oldukça önemlidir. Bazanız açık konumdayken emniyet kilidini kullanmaz iseniz birden aşağı düşme şansı yüksektir. Çocuklarımız açısından emniyet kilidini kullanmak çok önemlidir bazayı emniyet kilidini takmadan açık konumda bırakıp gitmeyin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

<strong>HEMEN ARAYIN