İçeriğe geç

Merhabalar, ismim Hüseyin Bursa’da yıllardır baza tamiri hizmetinin yanı sıra mobilya tamiri, mobilya montajı, mobilya kurulumu hizmetleride vermekten memnuniyet duyarım baba mesleği olan bu işimi severek yapıyorum. Bursa’da Hüseyin Usta ismini duyurmak tek gayem.

Nilüfer Baza Tamir Ustası

Nilüfer baza tamiri, Mobilya Montajı firması, Bursa ilinin her bölgesinde tüm müşterilerine hizmet sunabilmek adına kesintisiz bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir.

 

nilüfer baza tamiri ustası
Nilüfer baza tamiri ustası

Mobilya Montajı şirketi, Bursa ilinin her bölgesinde bütün müşterilerine hizmet sunabilmek adına kesintisiz bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir. Osmangazi, Kestel, Nilüfer gibi bölgelerde bulunan mahallelerin hepsine satın alan talebi doğrultusunda mobilya kurulum ve montajlama işlemleri yapılmaktadır. Firmanın bazatamiribursa.com web adresi üzerinden mobilya mevzusunda hizmet almak isteyen kullanıcılar için yazışma bilgileri bulunmaktadır. Dileyen müşteriler firma telefon numarası ile çalışanlarla iletişime geçebildiği benzer biçimde isteyen müşteriler Whatsapp hattı üstünden de etkileşim sağlayabiliyorlar. Bu süreçte müşteri odaklı bir emek harcama meydana getiren şirket, en iyi halde geri dönüş sağlamaktadır.

İşini şansa değil, ustalarına bırakanlar %100 memnuniyet sağlıyor. Firmanın internet adresinde de muhtelif müşteri referansları yer almaktadır. Daha öncesinde Nilüfer Baza Tamiri firması ile çalışmamış kişiler için firmanın adresi rehberlik durumundadır. Müşteriler buradan kırılan baza tamiri ya da baza suntası değişimi yapanlar kurulum randevusu alabildiği gibi, şirketin tüm emek verme ve hizmetlerini de bu platform üstünden rahatça inceleyebilirler. Yapılan randevularda müşterinin ev yahut ofis konumunu net bir halde belirtmesi önemlidir. Aynı zamanda hangi mobilya türü için işlem istendiği de belirtilirse, mobilya büyüklüğüne göre takım mensupları yönlendirilmektedir. Birbirinden deneyimli ve profesyonel emek harcamalar gerçekleştiren ustalar; 6 saat, 1 gün ya da 2 gün içinde belirtilen adrese gelmiş olarak işlemlerini gerçekleştirirler. Firma mobilya işlemlerinde müşterilerine en müsait fiyatları sunmaktadır. Bu bağlamda oldukca uygun ücretlendirmeler ile usta bir işçilik alabilirsiniz. Ayrıca ödemeler işlemler tamamlandıktan sonrasında doğrudan nakit olarak çalışanlara verilebilir.

Baza Tamiri Hizmetleri


Mobilya montaj hizmetlerini, baza makası tamiri yapanlar ve onarım, mobilya tamirat, kurulum şeklinde emek harcamaları başarıya ulaşmış bir şekilde oluşturan Bursa Baza Montajı firması, müşterilerine muhtelif alanlarda hizmet sağlıyor. Hangi marka veya model olduğu önemli olmadan mobilyalar için istenilen hizmet usta ekip çalışanları tarafınca gerçekleştiriliyor. İkea, Koçtaş, Bauhause ve Tekzen olmak üzere, Evdia mobilya markalarının mobilyalarının da tüm işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Müşterilerin belirttiği tarihte adrese ulaşan şirket mensupları, aynı gün arasında mobilyaların tüm montajlama, kurulum ve onarımlarını sağlamaktadır. Bu açıdan oldukça başarı göstermiş bir iş çıkardıklarını belirtmek isteriz. Özellikle de kapı montajı benzer biçimde önemli işlemler gün içinde en kısa sürede çalışanlar tarafınca sıfır hata ile montajlanmaktadır. Böylece müşteriler hizmet kalitesinin ne denli üst seviyede olduğunu da görebilmektedir. Şifonyer, TV ünitesi, kapı ve ayakkabılık gibi mobilyaların tüm kurulum işlemleri şirket personelleri tarafından kolayca yapılmaktadır. Üstelik ürünlerin tamiri için de şirket garanti sağlamaktadır.

Baza Tamiri ve Montaj Fiyatlandırmaları


Bursa’daki derhal derhal her dairenin ve ofisin mobilya montajını sağlayan şirket, fiyatlandırma mevzusunda da müşterilerine kolaylık sunuyor. Baza kurulumu için çoğu zaman 200 TL’den başlayan bir fiyat belirtilmektedir. Ancak yapılan işleme nazaran bu konum değişim göstereceği için firma çalışanlarından bilgilendirme almak önemlidir. bazatamiribursa.com adresi üstünden tüm işlemler için fiyat alabilirsiniz.

nilüfer baza tamiri

Baza Sunta Değişimi

Çeşitli sebeblerden dolayı bazanızın suntası kırılabilir. Kırılan sunta yatakta çökmeye sebeb olur ve rahatsız eder. Baza sunta değişimi için bize ulaşın.Çeşitli sebeblerden dolayı bazanızın suntası kırılabilir. Kırılan sunta yatakta çökmeye sebeb olur ve rahatsız eder. Baza sunta değişimi için bize ulaşın.

Baza Makas Amortisör Değişimi

Çocukların yatakta zıplaması, yetişkinlerin bazaya çıkması gibi nedenlerden dolabı baza mekanizmaları bozulabilir. Bize ulaştığınız takdirde kırılan baza makasını kaliteli kalın sac tan yapılma uzun ömürlü makas ile değiştiriyoruz.Çocukların yatakta zıplaması, yetişkinlerin bazaya çıkması gibi nedenlerden dolabı baza mekanizmaları bozulabilir. Bize ulaştığınız takdirde kırılan baza makasını kaliteli kalın sac tan yapılma uzun ömürlü makas ile değiştiriyoruz.

Baza Ayak Değişim

Kırılan baza ayağınızı yenisiyle değiştiriyoruz veyahut var olan baza ayaklarınızı daha yüksek bir ayakla değiştirerek altının silinebilir hale gelmesini sağlıyoruz.Kırılan baza ayağınızı yenisiyle değiştiriyoruz veyahut var olan baza ayaklarınızı daha yüksek bir ayakla değiştirerek altının silinebilir hale gelmesini sağlıyoruz.

Baza Emniyet Kilidi

Baza emniyet kilidi oldukça önemlidir. Bazanız açık konumdayken emniyet kilidini kullanmaz iseniz birden aşağı düşme şansı yüksektir. Çocuklarımız açısından emniyet kilidini kullanmak çok önemlidir bazayı emniyet kilidini takmadan açık konumda bırakıp gitmeyin.Baza emniyet kilidi oldukça önemlidir. Bazanız açık konumdayken emniyet kilidini kullanmaz iseniz birden aşağı düşme şansı yüksektir. Çocuklarımız açısından emniyet kilidini kullanmak çok önemlidir bazayı emniyet kilidini takmadan açık konumda bırakıp gitmeyin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

<strong>HEMEN ARAYIN