İçeriğe geç

Baza Makası Tamiri

Baza makası tamiri yapılırken öncelikli olarak bazanın kullanım özelliklerinin göz önünde bulundurulması ve buna müsait bir onarım dönemi belirlenmesi gerekmektedir. Baza makası büyüklük bakımından ya da nitelik bakımından birbirinden farklı olmakta ve bu nedenle onarım süreci de değişik olabilmektedir.

Baza ölçüsüne bağlı olarak da makas tamiri değişim göstermektedir. Bu nedenle tamir öncesinde baza büyüklükleri ya da özellikleri ile alakalı inceleme yapılmakta ve ondan sonra bir tamir periyodu yürütülmektedir.

Baza makas tamiri yapılırken ustalar tarafınca evde veya firma fabrikalarında muamele yapılabilmektedir. Müşterilerin ihtiyaçlarının doğru bir biçimde tespit edilmesinden sonrasında lüzumlu adımların takip edilmesi ile kısa süre içerisinde işlemler tamamlanmaktadır.

Bazalarda makas tamirinin yanı sıra mekanizmalara yönelik veya mobilya bölümüne yönelik değişik tedavi aşamaları yürütülmektedir. Her ikisinin de onarım edilmesi ihtiyaç duyulan arıza durumları da bulunabilmektedir.

nilüfer baza tamiri
nilüfer baza tamiri, osmangazi baza tamiri, yıldırım baza tamiri

Baza amortisörü tamiri veya bakım ve tamir hizmetlerini yürütmekte olan firmamız, mamüllerin tamir edilmesinden sonra ilk günkü sağlamlığına yetişmesi için lüzumlu çalışmaları yapmaktadır.

Bazanın amortisör tamiri yapılırken bununla beraber mekanizmanın basit kullanılabilir olmasını da sağlamaya yönelik uygulamalar yapılmakta ve bu sayede genel bakım işlemlerinin de yapılması yardımıyla uzun ömürlü olarak kullanım olanağı sunulmaktadır.

Bazanın modeline bağlı olarak bakım ve tamir işlemleri değişik süreler içinde yapılabilmektedir. Yeni üretilmiş olan baza modelleri daha kısa süreli tamir faaliyetlerine gereksinim duyulduğu benzer biçimde eski mekanizmaların ise daha sık arızalandığı tanınmaktadır.

Amortisör, baza sandığının açılıp kapanmasını elde eden bir mekanizma olması nedeniyle lüzumlu onarım işlemlerinin yapılmaması durumunda kullanması zorlaştırmakta ve hatta bazanın açılıp kapanma özelliğinin de yok olmasına niçin olabilmektedir.

Bursa baza tamiri ustası olarak çalışmakta olan alanında uzman personellerimiz yardımıyla bazaların farklı kullanım özellikleri göz önünde bulundurularak tamirat işlemleri de süratli bir şekilde sağlanabilmektedir.

Bursa Baza Tamiri


Baza makası tamiri, amortisör tamiri, sandık veya baza antet tamiri şeklinde baza kullanımına ait her konuda onarım işlemlerinin yapıldığı firmamız bünyesinde yetkin hizmetler verilmekte ve bu sayede bazaların uzun süreli kullanımları sağlanmaktadır.

Uzun yıllardır vermiş olduğumuz güvenilir hizmet kapsamında müşterilerimiz tarafından tercih edilmeye devam etmekteyiz. Yapılan tamir işlemlerinde hızlı ve güvenli hizmet anlayışı yardımıyla alan kişi profilimizdeki artış da devam etmektedir.

Bursa ve ilçe sınırlarında verilmekte olan hizmet hem de rahat ulaşılabilir olduğundan de tercih edilmektedir. Bu sayede küçük işlemler de büyük işlemler de kısa vakit içinde yapılabilmektedir.

Baza Makası Tamiri İşlemleri


Baza tamiri konusunda farklı hizmetler sunmakta olan firmamız baza suntası tamiri yaparken sağlam ve dayanıklı ürünleri kullanmakta ve bu sayede meydana getirilen tamirlerin de uzun süreli dayanıklılık sağlamasını amaçlamaktadır.

Bazanın sandık kısmında yer almakta olan bu suntanın kullanması sayesinde bununla beraber baza sandığı da daha dayanıklı bir biçimde kullanılabilmektedir. Bu sayede bazanın genel görünümünün de ilk günkü sağlamlığını sürdürmesi olası olmaktadır.

Baza tamir işlemlerinde hem de uzun senelerdir bu alanda hizmet vermekte olan ustalar ile çalıştığımız için müşterilerimizin bazalarındaki mevcut hasarlar kolay bir halde tespit edilmekte ve onarım da daha basit bir şekilde sağlanabilmektedir.

Baza tamiri icra eden ustaların yapmış olduğu işlemlerde değişik gereklilikler de tespit edilebilmektedir. Bu sayede yapılmakta olan tamir işlemleri yardımıyla oluşacak olası hasarların da önüne geçilmesi sağlanabilmektedir.

Baza Makası Tamirinde Etkili Yöntemler


Baza tamiri iyi mi yapılır sorusunun cevabı olarak hizmet vermekte olan ustalarımız tarafından değişik yöntemler kullanılmaktadır. Bu yöntemlerin başında öncelikli olarak uygar tipli baza mekanizmalarının güçlendirilmesi gelmektedir.

Baza mekanizmalarının güçlendirilmesi hem onarım bununla beraber onarma işlemleri kapsamında değerlendirilmekte olup müşterilerin en çok gereksinim duydukları onarım hizmetleri arasında yer almaktadır.

Baza tamirinde hangi yöntemlerin tercih edileceği müşterilerin ihtiyaçları üzerinden belirlenmektedir. Ustalarımızın emekleri ile yürütülmekte olan bu faaliyetler sayesinde bazaların uzun soluklu olarak rahat bir halde kullanılması da mümkün olmaktadır.

Baza makası tamiri yapılırken müşterilerimiz ile çağrı merkezleri üzerinden iletişime geçilmekte ve randevu saati belirlemesi yapılmaktadır. Bu randevu saatleri içinde ihtiyaca bağlı olarak evden ya da firma sınırlarından onarım işlemlerinin yapılması mümkün olmaktadır.

“Baza Makası Tamiri” hakkında 1 yorum

  1. Hüseyin ustayı aradım, baza tamiri için hemen gelebilir misiniz dedim 15 dakika içinde geldi. Hızına da işini iyi yapmasına hayran kaldım. O emeğe o para az bile. Eline emeğine sağlık…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

<strong>HEMEN ARAYIN